Додаток дуже доступний, у ньому легко розібратися. Для дитини із порушенням мови
спілкування є однією із найбільших мрій. Родина завжди може знайти спосіб зрозуміти дитину, а от із однолітками складніше – це мені відомо із власного досвіду. І зараз, у час, коли більша частина спілкування у дітей і юнацтва базується саме на мобільних технологіях, дитина , яка здобула можливість комунікації саме в такій спосіб, може користуватися повагою у своїх друзів. Це для них дуже важливо.
Цей мобільний додаток сприяє мовній безбар’єрності. Завдяки йому у людей із вадами мови є чудова нагода бути почутими, бути сприйнятими, висловлювати свої почуття і емоції, розвивати таланти.
Додаток має кілька компонентів: “Слова” – універсальний словник з аудіосупроводом та зображеннями, “Мої набори” – індивідуальний словник з аудіосупроводом та зображеннями (який можна наповнювати самостійно) та розділ “Творчість”, який містить різноманітні творчі завдання.
Користувачі також можуть виходити за межі додатку та ділитися своїми творчими доробками, створеними у ньому, у соціальних мережах і месенджерах. Знову пригадую своє дитинство. Я дуже любила розмальовувати картинки, але було важко це робити (маю ураження рук). Завдяки додатку творити і в такий спосіб виражати свої почуття і емоції набагато легше.
Бібліотека, де я працюю, має партнерські зв’язки із Вінницьким центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Переконана, що додаток буде корисним для клієнтів центру – людей із синдромом Дауна, аутизмом, ДЦП. Будемо розповідати їм про можливості додатку.
Мені дуже приємно брати участь у тестування додатку. Дуже дякую за таку можливість. Цей напрямок є близьким і важливим для мене. Застосовуючи інформаційні технології, маю можливість спілкуватися, поглиблювати свої знання, розвиватися як спеціаліст. Сьогодні технології створюють нові можливості для всіх.
Немає коментарів:
Дописати коментар