25.10.23

СКІЛЬКИ ОБЛИЧ МОЖЕ БУТИ У ВОЛОНТЕРСТВА?


Автока інна мак

Поняття волонтерської діяльності в Україні набуло популярності з 2014 року,з початком Великої російсько - Української Війни. Усі ми мабуть пам'ятаємо як звичайні люди, незалежно від їх статусу, фаху та освіти робили все можливе, і навіть неможливе для жителів Сходу та наших воїнів.

 За кілька років був тимчасовий спад, а з лютого 2022 року волонтерство відродилося з новою силою.

 Інша грань волонтерської допомоги проявилася в опікуванні безпритульними тваринами, та тими що стали такими внаслідок воєнних дій.

 Це все звичайно дуже тішить та дає надію на краще майбутнє нашої країни, але разом з тим дуже пригнічує та засмучує те що дуже рідко можна побачити ще одне " обличчя" волонтерства, а саме волонтерський супровід для осіб з інвалідністю. Так у відпочинкових таборах працюють помічники - волонтери, але літній відпочинок це всього лише тиждень на рік, а що далі? Неможливість відвідати масу цікавих та корисних заходів, через те що доступність у нас на дуже низькому рівні, і для більшості людей з інвалідністю без сторонньої допомоги неможливо навіть із власного дому вийти, не те що потрапити на публічну подію чи культурний захід.

 Роздуми над цією проблемою залишають відкритим питання, чи можливо в Україні розвинути волонтерство саме у цій сфері, яка є не менш важливою та актуальною ніж описані вище.

 Кого не залишить байдужим дана тема, пишіть нам. Будемо раді спілкуванню та можливій співпраці.

Немає коментарів:

Дописати коментар