14.02.2014

РОМАНТИЧНІ ЧИТАННЯ

У день святого Валентина так прагнемо особливого романтичного настрою. Саме від позитивного налаштування залежіть те, наскільки буде вдалим Ваш романтичний вечір. Є безліч способів підняти настрій. Одним з них є читання.  Адже не дарма книжки вважають невичерпним джерелом позитиву навіть у наше сторіччя високих технологій.

Ті, хто знайомі з творчістю Сісілії Ахерн, погодяться, що книги її життєві, повчальні, логічні й легкі до розуміння. Сюжет роману "Не верю.Не сподіваюся. Люблю" не виняток. Після того, як її прочитала, задумалася про неймовірні повороти людських доль, у яких навіть квиток на літак може зіграти величезну роль. Якби герой потрапив на рейс, хіба склалися б їхні долі інакше? Швидше за все, в їх житті виникло б щось нове , багато різних причин і умов. Не кожному дано пронести любов через все своє життя, але можливо, в цьому і є її сенс. Прочитайте на дозвіллі, якщо дозволяє час. Незвичний виклад роману - в листах-діалогах.
Бестселер "PS Я люблю тебе" - сучасна історія про те, як любов виявляється сильніше смерті.  Втративши коханого чоловіка, тридцятирічна Холлі Кеннеді впадає у відчай, перестає виходити з дому, спілкуватися з людьми.  І раптом отримує поштою пакет з листами: роздруковувати їх можна лише по одному на місяць, а написані вони тою самою людиною, розставання з якою приносить їй такі страждання.  Виявляється, незадовго до смерті він вирішив допомогти їй жити далі.  Всякий раз вона з нетерпінням чекає першого числа, щоб розкрити черговий конверт і,  слідуючи повчанням, зробити ще один крок, який повертає її до життя: купити нову сукню, взяти участь у конкурсі караоке, з'їздити на море

"Подивися на мене" - третій за рахунком супербестселер блискучої Сесілії Ахерн, яка підкорила своїми романами майже п'ятдесят країн.

 Елізабет, молодий дизайнер, чий час розписано по хвилинах, раз і назавжди заборонила собі мріяти.  Обтяжена клопотами про батька, молодшу сестру та її дитину, вона кілька років тому була змушена розлучитися з коханим і знає з досвіду, наскільки небезпечні нездійсненні надії.  Однак і в її житті раптом починають відбуватися дива.  У неї в будинку, якби випадково, з'являється таємничий незнайомець, гарний, привабливий, відчайдушний, і Елізабет поруч з ним поступово відтає.  Але вона нічого не знає про нього.  Їх любов, що виникла на перетині двох світів, - реального і надприродного, схожа на романтичну казку.  За гумор і сміливість фантазії роман отримав премію журналу "Cosmopolitan US".


Ганна Берсенєва. Справжнє ім'я Сотнікова Тетяна Олександрівна.Численні критичні і літературознавчі статті публікувалися в літературній періодиці (журнали «Континент», «Прапор», «Питання літератури»,
«Литературное обозрение» та ін), в енциклопедичних виданнях («Російські письменники ХХ століття» та ін). Автор монографій про Маяковського і Чехова.. У 1995 році під псевдонімом ГАННА БЕРСЕНЄВА видала свій перший роман. В даний час видано понад 25 романів - «Слабкості сильної жінки», «Остання Єва», «Ловець дрібних перлів», «Перший, випадковий, єдиний», «Яблука з чужого раю», «Азарт середнього віку», «Рената Флори» та ін. Героїнями цих книг є люди з різних верств суспільства - шкільна вчителька, лікар-рятувальник, медсестра, спортивний тренер, бізнес-леді, космонавт, театральна актриса і багато інших.

Комментариев нет:

Отправка комментария