25.07.2014

ЦІКАВА ПОДОРОЖ


Вихованці центру «Промінь»  - це люди не тільки з особливими потребами, але  й з активною життєвою позицією. Щодня долаючи перешкоди, вони виборюють повноцінне, цікаве життя. У цьому їм допомагають працівники центру, намагаючись створити якомога більше умов для повноцінної реабілітації дітей із інвалідністю.

2 липня для клієнтів центру був організований чудовий виїзд на базу відпочинку «Тропіканка», яка знаходиться на території  мікрорайону «Старе місто». Це затишний куточок на березі річки Південний Буг. У затінку мальовничого лісу розташувались невеличкі дерев’яні будиночки. Витончені фонтанчики дарують свіжість. Та найбільше вражають квіти. Їх тут багато, і висаджені вони у чудових, гармонійно скомпонованих клумбах. Кожна клумба нагадує   чудову композицію. Нам розповіли, що це – плід наполегливої праці господині закладу.


Гості були запрошені до банкетної зали.  На них чекав вишуканий сніданок.  Інтер’єр навіював романтичний настрій.  Організатори свята не пожалкували старання, щоб порадувати дітей. На них чекали смачні європейські страви, свіжі овочі і фрукти, багато десертів.   Працівники ресторану з великою пошаною ставились до гостей. Очі дітей сяяли від радості.

Великим сюрпризом стала поява казкових персонажів, які весело віталися із кожним. А потім запросили дітей до цікавих конкурсів і ігор.  Веселий настрій був гарантований кожному учаснику. Всі наче потрапили у гарну, чарівну казку. Обличчя дітей розмалювали цікавими орнаментами. Вони розважалися, танцювали,раділи. 

Прогулюючись по чарівному парку, занурюючись  у казкову красу лісу, гості отримали незрівняні почуття гармонії, краси та внутрішнього  миру. Та найважливіше те, що кожен почував себе бажаним гостем. Поруч були друзі, близькі люди. Кожний працівник бази був таким уважним до гостей. Спілкувались просто, «на рівних». Жодна особа не залишилась поза увагою. Саме це і було основною задачею мандрівки.

Багато вражень залишилося від поїздки. Та найважливіше - це надія на краще життя, на успіх, на нові перемоги. І, звичайно, вдячність усім небайдужим серцям.

Комментариев нет:

Отправка комментария