15.07.2017

V-ВІДКРИТІ ІНТЕГРОВАНІ СПОРТИВНО-ТУРИСТСЬКІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЗЛІТ 2017"

8-9 липня на березі Південного Бугу біля селища Тиврів відбулись V-Відкриті інтегровані спортивно-туристські змагання серед людей з обмеженими можливостями "Подільський зліт 2017". Організаторами даного заходу виступали Вінницька обласна організація ВОІ "СОІУ» та Вінницький туристсько-спортивний союз (ВТСС). В рамках зліту, у якому приймали участь більш ніж 60 осіб, проводився навчальний семінар "Забезпечення захисту і безпеки інвалідів у ситуаціях ризику, а саме навчання методом виживання та адаптації у надзвичайних умовах" на виконання ст. 11 конвеції ООН про права інвалідів. Представники ВТСС навчали учасників безпечно поводитися на природі у
різних ситуаціях, в'язати вузли, долати справжню туристську смугу перешкод , грести на катамарані, ставити намети, розпалювати вогнища тощо. Учасникам була надана можливість виявлення своїх здібностей у різних сферах життя, орієнтування в різних ситуаціях не зважаючи на місцевість та природні компоненти, створення спортивно-туристського творчого простору для діалогу між поколіннями різних верств населення в процесі змагань, конкурсів, представлення фольклору, національних та регіональних традицій, філософського розуміння світу, природи та людини на основі етнографічного матеріалу та природного ресурсу.


ВОО ВОІ «СОІУ» висловлює подяки: Представникам Вінницького туристсько-спортивного союзу, інструкторам, волонтерам, представникам Хмельницького товариства ВОІ «СОІУ», ГО"Красилівське районне товариство інвалідів "Захист", усім учасникам даного заходу.

Особлива подяка: Вінницькій міській Раді за надання транспортних послуг, ПАТ «Маяк» за допомогу у нагороджені учасників, Олексію Юрійовичу Рябошапко та Ридванському Володимиру Геннадієвичу за допомогу у організації даного заходу.

НАША СИЛА В ЄДНОСТІ!!!

Комментариев нет:

Отправить комментарий