21.03.2018

МОЛИТВА ОСОБЛИВИХ


21 Березня 2018, 13:10 841 Сьогодні, 21 березня, в усьому світі відзначається День людини із синдромом Дауна. Ця дата вибрана не випадково, адже саме наявність додаткової хромосоми у 21 парі викликає синдром.
З цієї нагоди публікуємо молитву, яку склала мама одного «сонячного» хлопчика.

 Господи, бережи всіх особливих — малюків і вже дорослих; усіх не таких, як я, хто виглядає, думає і відчуває інакше. Тебе просимо!
Згадай лікарів, які першими дізнаються про особливу дитину і від слів яких іноді залежить так багато. Допоможи їм вибирати Життя… Тебе просимо!
Згадай тих батьків, які ще тільки чекають своїх сонячних діток, і тих, хто не чекає їх і готується до іншого. Вбережи їх від найгіршого… Тебе просимо!
Тих, хто зараз уперше зустрів свого особливого малюка і плаче від радості або від страху… Зміцни. Підтримай. Тебе просимо!
Тих, хто в ці хвилини приймає рішення, де буде жити нова людина: вдома, де найкоханіша мама і такі прості радощі або у великому будинку — одному на всіх, із огорожею та ґратами, без мам і тат, ванни з піною, обіймів і казок на ніч… Тебе просимо!
Загадай маленьких, сумних, нікому не потрібних, які самотньо лежать у своїх-несвоїх ліжечках — обійми їх Твоєю любов’ю. Згадай про їхніх батьків і тих, хто стане їм батьками. Тебе просимо!
Господи, згадай усіх дорослих дітей, самотніх, знедолених, допоможи їм знайти друзів, підтримку і справу до душі. Тебе просимо! Подбай про їхніх літніх мам і тат. Тебе просимо! Навчи нас, Боже, бути ширшими та глибшими й бачити — все, що Ти твориш, прекрасне! Тебе просимо!
Джерело: CREDO: http://credo.pro/2018/03/203664

Комментариев нет:

Отправить комментарий