04.02.2011

ФУТБОЛ ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ВСІХ

CAFE - це організація, мета якої забезпечення рівного доступу вболівальників із особливими потребами до стадіонів. Чому така дивна назва? Дослівний переклад на англійську мову Центр доступу до футболу у Європі звучить так: Center for Access to Football in Europ. Склавши перші літери, отримаємо цікаву абревіатуру.

CAFE виступає в якості центрального інформаційного пункту в Європі, забезпечуючи підтримку всієї європейської футбольної сім'ї з питань поліпшення стадіонів і послуг для вболівальників з обмеженими можливостями.

CAFE взаємодіє з Євросоюзом, національними урядами і CEN (Європейською комісією з стандартизації) для розробки приписів і законодавства щодо забезпечення рівного доступу для людей з обмеженими можливостями.

CAFE підтримує і просуває нові ідеї, успішні рішення та ініціативи. На сайті CAFE можна знайти корисну інформацію, технічні звіти, приписи щодо обладнання стадіонів (будівництво та обслуговування) для вболівальників з обмеженими можливостями.

CAFE допомагає вболівальникам з обмеженими можливостями організовувати локальні і національні групи та забезпечує їх актуальною інформацією про сервіси на стадіонах..

CAFE працює з недержавними організаціями та національними групами вболівальників з обмеженими можливостями, щоб якомога більше вболівальників могли відвідувати футбольні матчі.

CAFE представляє інтереси вболівальників з будь-якими фізичними обмеженнями і відкрита для всіх бажаючих. Ця ідея відображена в гаслі «Місце для кожного уболівальника» (A Place for Every Football Fan).

CAFE підтримує будь-які ініціативи, спрямовані на підвищення обізнаності про проблеми людей з обмеженими можливостями, і ділиться новинами та інформацією від усіх зацікавлених груп. Якщо Ви хочете розповсюдити інформацію про певний захід, будь ласка, пишіть адміністратору сайту за адресою info@cafefootball.eu.

CAFE буде знати, що досягла своєї мети, коли рівний доступ до гри, стадіонів і супутніх послуг стане звичайною практикою. У нашому гаслі «Місце для кожного уболівальника» відображено наше бажання зробити футбол доступним для всіх.

В Україні розпочалася активна підготовка до Evro 2012. Будуються нові стадіони, CAFE уважно стежить за доступністю кожної нової будівлі. Звичайно, в полі зору перш за все спортивні комплекси. Та мова йде не тільки про них. Адже очікуємо не тільки футбольні клуби, але й їх вболівальників. Необхідно підготувати аеропорти, вокзали, готелі, дороги, транспорт.

Події такого рівня в Україні відбуваються не часто. Тож сподіваємось ,що для вболівальників це буде справжнім святом. І ніякі побутові проблеми не затьмарять його.

Комментариев нет:

Отправка комментария