22.01.2012

ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ

Стрімкий розвиток Інтернету дав новий напрямок надомній роботі. Сьогодні чимало людей використовують свій інтелект, освіту, знання, вміння, заробляючи в Інтернеті. Для людей з обмеженими можливостями це чудовий шанс реалізувати себе, адже багато хто з нас може працювати лише вдома.

Існує чимало способів інтернет-заробітку: участь у фінансових пірамідах, гра на біржі, казино тощо. Але ці варіанти заробітку сумнівні та не завжди законні.

А є чудовий спосіб – віддалена робота (фріланс). В Інтернеті існує чимало бірж віддаленої роботи, найвідоміша з них - http://www.weblancer.net На цьому сайті роботодавці розміщують пропозиції для програмістів, веб-дизайнерів, журналістів, менеджерів інтернет-магазинів і т.п. Там же можна розмістити своє резюме, можливо роботодавець зацікавиться саме вами. Звичайно, часто потрапити на роботу нелегко, треба витримати конкурс, довести свої вміння і знання. Зате потім іноді є можливість отримати постійну роботу, адже після створення сайту часто буває потрібна його розкрутка та підтримка; після першої статті може виникнути ідея цілого циклу. Крім того, на сайтах не завжди потрібні саме програмісти та наукові працівники. Там є чисто механічна робота, наприклад, наповнення стрічки новин (скопіювати новини з інших сайтів і вставити на свій). Якщо робота не разова, а ви хороший фахівець і добросовісний працівник, роботодавець цінуватиме вас і підтримуватиме з вами довготривалі стосунки.

При фрілансі ви і роботодавець можете жити в різних куточках світу, тому зарплатню вам скоріш за все виплачуватимуть вебменями (електронними грошима). Для цього потрібно встановити програму WebMoney Keeper www.wmk.ru і відкрити в ній свій гаманець. Електронні гроші можна конвертувати в потрібну валюту і переказати на свою банківську картку або рахунок, звідки їх можна зняти готівкою. Крім того, в Інтернеті можна багато чого купити і оплатити вебменями, отже іноді їх не обов’язково переводити в готівку.

Щасти вам у пошуках роботи!

Наталія Дремлюк

1 комментарий: