21.05.2016

В ІНТЕРЕСАХ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

В інтересах людей з інвалідністю. Звернення ВГО «Національна Асамблея інвалідів України» до громадських організацій, які працюють в інтересах людей з інвалідністю, до представників комітетів доступності, до осіб з інвалідністю, які є радниками, помічниками народних депутатів ВР України, мерів міст, сіл, до активної молоді та тих громадян, хто хоче змінити наше життя на краще.

З офіційних повідомлень ми з вами знаємо, що Кабінет Міністрів України  виділив із Державного бюджету України 6,5 млрд. грн. на ремонт доріг.


Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський відмітив, що з бюджетів всіх рівнів на ремонт доріг загальнодержавного та місцевого значення буде виділено 20 млрд. грн. Також Міністр відмітив, що в цьому році міжнародні фінансові інститути про інвестують 4,5 млрд.грн. в транспортну інфраструктуру.

Із Звернення ВГО «Національна Асамблея інвалідів України» до громадських організацій, які працюють в інтересах людей з інвалідністю, до представників комітетів доступності, до осіб з інвалідністю, які є радниками, помічниками народних депутатів ВР України, мерів міст, сіл, до активної молоді та тих громадян, хто хоче змінити наше життя на краще: «Ми багато зусиль витрачаємо з вами на створення безбар`єрного середовища, в тому числі  транспортної інфраструктури.

Виділення коштів на місцевому і національному рівнях на ремонт, реконструкцію доріг та транспортної інфраструктури – це наша з вами можливість вплинути на те, щоб при цих «роботах знову не забули про маломобільні групи населення». Це пониження на переходах, це зупинки міського транспорту, це тактильні смуги, це наземні переходи  та ін..

Інформація про ремонт та реконструкцію доріг в містах, селах, про ремонт доріг загальнодержавного значення має бути відкритою та прозорою, щоб ми з вами, як громадськість, могли контролювати виконання зобов’язань місцевих органів влади.

Листи звернення від громадських організацій, участь в засіданнях громадських рад, коли розглядаються питання реконструкції та ремонту доріг, надання за потреби професійної консультації, контроль за виконання – це те, що ми можемо з вами зробити спільно, щоб транспортна інфраструктура в наших містах, селах стала доступною.

Не будемо байдужими, давайте відстоювати наші права разом».


Прес-служба НАІУ

Комментариев нет:

Отправка комментария